A Biznisz Boyz Podcast 9. részében meséltünk arról, hogy milyen személyes költségvetést használok a kiadásaim követésére, a megtakarításaim tervezésére és a bevételeim számontartására. Azóta sokan kértétek, hogy osszuk meg veletek a rendszert, az alábbi videóban ezért bemutatjuk a Bőségtervezőnek keresztelt személyes pénzügyi kalkulátor működését, és a lejjebb található linkek segítségével Ti is kipróbálhatjátok azt.
Mit tud a pénzügyi tervező?
💰Költségek, bevételek rögzítése és tervezése
💰Rendelkezésre álló összeg és még betervezett költségek átlátható kezelése
💰Összekapcsolt google form a kiadások könnyű rögzítésére
💰Igény szerint testreszabható táblázat, ha más logikát használnál
💰Biztonságosan, saját drive-ra átmásolható változat, így csak te látsz rá a táblázatra
A pénzügyi kalkulátor működésének részletes bemutatása (kezdd ezzel!):
Következő lépésként kövesd ennek a leírásnak a lépéseit!
Itt mutatjuk be lépésről lépésre, hogyan tudod átmásolni magadhoz a táblázatot, és életre kelteni a saját pénzügyi terveződet. A hozzáférést kezdeményezni kell a Google Drive-on keresztül, majd ha megadtuk, utána már biztonságosan tudod átmásolni magadhoz a tervezőt.
===================
A Bőségtervező egy ingyenes rendszer, ami Sándorfy Adi és Kis Dani szellemi terméke. Célja, hogy segítsen neked abban, hogy úrrá legyél a pénzügyeiden. Ha tetszik a pénzügyi tervező és segített növelni a megtakarításaidat, hálaképpen támogasd a projektet egy tetszőleges összeggel, amit a tervező fejlesztésére fordítunk (pl. appot csinálunk belőle)! Ha szeretnél tudatosabbá válni a pénzügyeid terén, és ehhez személyes segítségre van szükséged, jelentkezz coaching-ra, ahol a fenti tervező személyre szabásával segítünk elsajátítani a sikeres megtakarításhoz szükséges tudatosság alapelveit, és segítek kitűzni a helyes pénzügyi célokat.
===================
A Bőségtervező egy olyan ingyenes eszköz, ami segít számontartani a költségeidet és a bevételeidet, ill. megtervezni a megtakarításaidat. Nem vállalunk semmilyen felelősséget a pénzügyi tervezővel elért pozitív vagy negatív pénzügyi következményekért. A pénzügyi tervező bárminemű használata saját felelősségre történik.
1 comment
[…] “Mindenki a saját szintjén nyomorog” – erős állítás, de nagyon igaz. Sok esetben ránk is, holott viszonylag tudatosnak mondhatjuk magunkat a pénzügyek terén, és ebben az adásban pár igen hasznos tippet is megosztunk ebben a témában. Az egyik legszubjektívebb és legintimebb témával folytatódik tehát a Biznisz Boyz Podcast. Most minden a pénz körül forog. [UPDATE: Megjelent az adásban említett pénzügyi tervezőnk!] […]